کنسرسیوم صادراتی

برای توسعه بازارهای صادراتی، دانش، تلاش و منابع مالی قابل‌توجهی لازم است، باید الزامات سختگیرانه کشور هدف چه در حوزه مطالبات مصرف‌کنندگان و چه در حوزه تعهدات فنی و نظارتی برآورده شود.
همچنین شناسایی بازارهای مناسب خارجی، تماس با توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان اصلی، اطلاع از ترجیحات مشتری، تطبیق کیفیت و قیمت محصولات و فراهم آوردن امکان بازرسی از محصولات و سفارش‌ها،‌ اخذ گواهینامه با الزام رعایت معیارهای فنی و زیست‌محیطی و نهایتا ارائه یک محصول کامل و منسجم برای دستیابی به سطح بالاتری از صادرات، همگی فراتر از ظرفیت کوچک و متوسط‌ها است.
هنگامی که شرکت‌ها دانش، منابع مالی و ارتباط های خود را در یک کنسرسیوم صادراتی روی هم می‌ریزند، پتانسیل صادراتی خود را به میزان قابل توجهی افزایش و هزینه‌ها و مخاطرات ناشی از نفوذ به بازارهای جهانی را کاهش می دهند.
کنسرسیوم‌ها و بنگاه‌های کوچک و متوسط دارای تناسب بالایی در عملکرد هستند. به عبارت بهتر، کنسرسیوم‌های صادراتی برای بنگاه‌هایی که اندازه کوچک‌تری دارند، موثرتر عمل کرده و در رفع چالش‌های موجود صادراتی خود، شرایطی مناسب را فراهم می آورند.


WhatsApp Image 2022-01-21 at 23.21.27

جلسه تشکیل کنسرسیوم صادراتی محصولات گلخانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد ، با همکاری و راهبری شرکت مدیریت صادرات آینده آسمان دنا

زمان: دوشنبه 4 بهمن 1400 ، ساعت 9 الی 11 ، مکان: سالن اجتماعات شرکت شهرک های صنعتی استان

WhatsApp Image 2022-01-21 at 23.21.27 (1)

جلسه تشکیل کنسرسیوم صادراتی فرش دست بافت استان کهگیلویه و بویراحمد ، با همکاری و راهبری شرکت مدیریت صادرات آینده آسمان دنا

زمان: دوشنبه 4 بهمن 1400 ، ساعت 11 الی 13 ، مکان: سالن اجتماعات شرکت شهرک های صنعتی استان