بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط تولیدی همواره با مشکلاتی در زمینه های حیطه کاری خود مواجه هستند. گاه اطلاع از عملکرد و مشکلات فعالیتی خود داشته و گاهی نیز، نیاز به بررسی و ارزیابی عملکردی از سوی کارشناسان کسب و کار دارند.

پایداری در صنعت تولید به عنوان اصلی مهم برای رشد و گسترش کسب وکار، نیازمند سنجش عملکرد بخش های مختلف شرکت های تولیدی بوده تا فعالیت شان به صورت مطلوب ادامه یابد.

شرکت مدیریت صادرات آینده آسمان دنا طیف گسترده ای از خدمات را برای مشتریان و تولیدکنندگان در نظر گرفته است که از عارضه یابی ، برنامه بهبود و توانمند سازی برای بازار های داخلی شروع شده و به سوی ارزیابی آمادگی صادراتی، تهیه برنامه صادراتی و سرانجام صادرات و حضور در بازار های بین المللی گسترش می یابد.

خدمات ما در بازار های داخلی :

عارضه یابی و برنامه بهبود

برای سنجش و مقایسه فاصله بین کارایی یک سازمان در وضعیت فعلی و وضعیت مطلوب، از روشی به نام عارضه یابی و برنامه بهبود کمک گرفته می شود که هدف از اجرای این برنامه بررسی چگونگی رسیدن این سازمان به اهداف خود است.

تحلیل های سازمانی مورد استفاده در این روش، با استفاده از شیوه ها و ...

تدوین ارکان جهت ساز

ارکان جهت‌ساز مشخصه غالب مکاتب با مفاهیم پارادایم تجویزی و رویکردهایی است که به نظام برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک نگاه فرآیندی دارند و به همین دلیل اقدامات فرآیند برنامه‌ریزی استراتژیک را بر یک توالی منطقی تعریف و اجرا می‌کنند. به همین دلیل در اولین گام آنها به موضوع ارکان جهت‌ساز شرکت که ماموریت سازمان، چشم‌انداز و ارزش‌های ...

تدوین مدل کسب و کار

مدل کسب و کار عبارت از کلیاتی در مورد انتخاب مشتریان، انجام وظایف و برون سپاری، ترکیب منابع ، رفتن به بازار، ایجاد مطلوبیت برای مشتریان و تسخیر سود است. در تعریفی دیگر مدل کسب و کار منطق سیستم کسب و کار در ایجاد ارزش است که پشت سر فرآیندهای واقعی شرکت قرار می گیرد.

برخی دیگر ...

برنامه بازاریابی سریع (7p)

برنامه بازاریابی سریع یا 7Ps تعریفی از آمیخته بازاریابی هفت جزئی است که که تغییر هر یک از این مواد اولیه موجب تغییری کوچک یا بزرگ در کسب‌وکار می‌شود. اغلب، تغییر جزئی در یکی از بخش‌های آمیخته بازاریابی می‌تواند کسب‌وکارتان را به طور کامل دگرگون کرده و آن را از کسب‌وکاری کوچک به کسب‌وکاری بزرگ تبدیل کند.

خدمات بازار های بین المللی :

تحقیقات بازاریابی جامع ( کتابخانه ای و میدانی )

تحقیقات بازار یعنی اینکه بیشتر در مورد حوزه فعالیت، مخاطبان، نیازها، رقبا، بازار هدف و… بدانیم تا با تدوین استراتژی درست و برنامه‌ریزی اصولی بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. اطلاعات و داده‌های به دست آمده در تصمیم‌گیری‌ کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ نقش دارد و هر چه این تحقیقات و تحلیل‌ها دقیق‌تر باشد، بدون شک مراحل اجرایی نیز و ...

تهیه EXPORT PLAN ( برنامه جامع صادراتی در 6 گام)

فرایند برنامه‌ ریزی ، شما را بر آن می‌دارد تا به عملیات تجاری آینده خود توجه کنید و پیش‌ بینی کنید که چه اتفاقی خواهد افتاد. این فرآیند ، شما را بهتر برای آینده آماده می‌کند و در مورد کسب و کارتان آگاه‌ تر می‌سازد. برنامه‌ ریزی برای بازاریابی محصول شما در بازار بین‌المللی و …

خدمات صادراتی ویژه :